Biz Kimiz?

Firmamız Amerikan Rainbow temizlik ve sağlık robotu Rexair  firmasının 1989 yılından beri Türkiye distribitörü olarak Rainbow ürünlerini Türkiye’ye getirerek hizmet veren yüzbinlerce müşteriye ulaşmış ilke olarak müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

Rainbow temizlik sağlık robotunun tanıtımı servisi ve satışı noktasında Türkiyede tek yetkili olan Firmamız, Rainlife Türkiye olarak  su arıtma, hava arıtma ve kaliteli sağlık sistemlerini siz müşterilerimize sunmaktadır.

Şirketimiz Rainbow ve Rainlife  değişen ve gelişen ihtiyaçların zamanında ve en iyi şekilde karşılayabilmek için gayret eder, yerinde çözümler üretir. Her zaman kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini esas almıştır.

Müşteri Memnuniyeti

35 yıldır siz müşterilerimize satış öncesi ve sonrası yerinde, doğru ve dürüst hizmet vererek müşteri devamlılığını koruyarak sizin referanslarınızla bugünlere geldik.

7/24 Servis ve Gelişim

Rainbow ve Rainlife başarısını satış sonrası 7/24 zamanında servis vererek kaliteli ve dürüstlük prensibiyle çalışmaktadır. Sürekli gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile mesleki ve kişisel gelişim bizim için şirket misyonudur.

Misyon

İçme suyu kaynaklarının azaldığı ve kalitenin düştüğü bu günlerde, modern teknoloji su arıtma cihazlarını herkesin kullanımına sunmak, böylece evlerinde mükemmel ve sağlıklı içme suyu yaratmaları ve  yaşam kalitelerini artırmaları için buradayız.

Vizyon

Sektörde gelişen ve sürekli yenilenen en son teknolojik yenilikleri takip ederek ve uygulayarak, müşteri memnuniyetine odaklanarak ürün ve hizmet kalitesi açısından en iyi güvenilen lider marka olduğuna inandığımız, paydaşlarımıza maksimum değer sunmak.

Müşterilerimiz

Müşterilerimize gösterdikleri destek ve güven için teşekkür ederiz.