Müşteri Görüşleri

Çok uzun olacak diye şimdiye kadar erteledim yazamadım ama paylaşmamız lazım, herkesin bunları öğrenmeye çok ihtiyacı var 22 aydır Rainbow ve Rain-life su arıtma cihazı kullanıyorum.. Özellikle annemde aldığım muhteşem sonucu paylaşmazsam çok yazık olur 2 yıl önce yeni bir  su arıtma cihazı almak istedim..Damacana  alıyordum ama ondan da öncesinde revers-osmos su arıtma sistemlerini iyi  bildiğimden  bir su arıtma almıştım.

Ancak  memnun kalmayıp cihazı atmak zorunda kalmıştım Sonrası mecburen damacana aldık..ancak böylesi de çok tehlikeli ve masraflı olacağından tekrar piyasa araştırması yaparken benim için  çok pahalı olmasına rağmen Rainbow şirketini de aramayı ihmal etmedim Çünkü öncelikle bilinçli bir tüketici olma yolunda yoğun gayret gösteriyordum Web sitelerindeki araştırma sonuçları çok dikkatimi çekti Sitelerinde görünen Videoları izledim Rain-life alkali suyunu  düzenli, devamlı kullanan farklı ülkelerin insanlarında artık tansiyon problemi gibi  birçok hastalıklarda iyileştirici sonuçlar görülüyormuş "Yok o kadar da değildir ama iyidir mutlaka dedim" İyiki aramışım ve iyiki tanıtım kabul edip her iki cihazı da alabilmişim Annem 1945 doğumlu, hem tansiyon, şeker, hem tiroid hastası idi!!.

Doktorların verdiği ilaçların yanısıra kendi işim olan gıda takviyeleri ile de sağlığı için gayret gösteriyordum ancak düzgün gitmiyordu, su içmek istemediği için; zira çok şişiyordu ve gıda takviyelerini zorla yaka paça verip ayakta tutuyordum annemin tansiyonunda  20 nin üstü veya 26.5 ları da üç dört defa görmeye başladık..yığınla dilaltı hapları ve tansiyon ilaçları  Şekeri 300 lerin üstüne çıkıyordu Nihayet  Rain-life alkali su sistemi bağlandı  Yaklaşık 20 gün kadar sonra annemde değişiklik görmeye başladım Suyu daha rahat içiyordu ve tansiyon düzgün gidiyordu Direk Sonuç ise:  """ Annem bir buçuk  yıla yakın zamandır tansiyon ilacı ve şeker ilacı kullanmıyor.

Bir defa bile Acile gitmedik. . """"  Düşünebiliyor musunuz tansiyon ilaçlarını yıllar sonra bırakan birini. En son geçen hafta Üsküdar Devlet Hastanesinde kontrolleri yapıldı Tüm değerleri normal ve tiroid bezi de düzgün çalışıyormuş. Tek başına bunu suyla düzelttik demiyorum ancak küvetin tıpası  takılı değilse içini nasıl suyla dolduramaz isem,  annemin su içince şişiyorum diye içemediği doğal gıda takviyelerini,    Rain-life alkali su olmadan içirmenin anlamsızlığı yaşadık. Tüm sebze ve meyveler bu suyla yıkanıyor, çay, yemek bu suyla pişiyor. Önemli gerçekten çok önemli. Annem şuanda hiç ilaç kullanmıyor maşallah. Allâh'a sonsuz hamd olsun.  Çok teşekkürler Rainbow,  çok teşekkürler Rain-life /

01 Mart 2018


Zeliha Öznur İlker,   Üsküdar- İstanbul


Firmamızla ve ürünlerimizle ilgili bilgi almak, şikayet ve isteklerinizi bidirmek için bizimle iletişime geçmek için tıklayınız

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN